Sviđa mi se poslovno okruženje u kome mi ništa ne skreće pažnju pa mogu da budem mnogo produktivnija. Imam osećaj da svako jutro idem na posao i lakše mi je da postavim granicu između privatnog i poslovnog vremena.
Upoznala sam fenomenalne ljude, pauze su mi postale zabavne i ispunjene. Uz sve to, mogu i ponešto novo da naučim na predavanjima koja se organizuju u Startit centru.